Wiadomości

Tak wygląda fachowe samozaoranie TVN-u… „Pierdo***łem głupotę”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Odcinek został już skasowany ze strony TVN, ale czujni widzowie zdążyli zachować jego kopię.

Koniec satyrycznego programu „Szkło kontaktowe” w TVN24 zaskoczył widzów. Przed pożegnaniem gospodarze zażartowali z płci łączącego się z nimi Piotra Jaconia, pracownika TVN, który niedawno wydał książkę o swoim transpłciowym dziecku.

– A jakiej płci on dzisiaj jest – zapytał Tomasza Sianeckiego satyryk Krzysztof Daukszewicz, gdy dowiedział się, że łączy się z nimi dziennikarz TVN24 Piotr Jacoń. Tego ostatniego to jednak nie rozbawiło. Z surową miną wymienił, co przygotował w swoim materiale: „Hojność prezesa, zaufanie premiera i szkoła kontra bot, a także deszcz w Rzymie. Do zobaczenia” – uciął krótko rozmowę.

Nie uszło to uwadze Sianeckiego. – Zasadniczy był dziś pan Piotr – skomentował gospodarz „Szkła kontaktowego”. Po czasie Krzysztof Daukszewicz zdał sobie sprawę z niestosowności swoich słów, co podsumował w niewybrednych słowach: „Chyba ja pierdo***łem głupotę”. Mikrofon był jednak jeszcze włączony i wulgaryzmy usłyszeli wszyscy widzowie TVN24. Sianecki tylko machnął na to ręką.

Odcinek został już skasowany ze strony TVN, ale czujni widzowie zdążyli zachować jego kopię. Nagranie krąży w mediach społecznościowych i najprawdopodobniej dotyczy poniedziałkowego wydania „Szkła kontaktowego” – tego samego, które nie jest już dostępne na stronie internetowej stacji.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!