Wiadomości

Luksemburg przywitał „Solidarność” zasiekami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W czwartek do Luksemburga wyruszyli związkowcy z „Solidarności” na protest, który jest reakcją na decyzję w sprawie Kopalni Węgla Brunatnego Turów. Manifestacja przed siedzibą Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu rozpocznie się w piątek 22 października o godz. 10. Luksemburskie siły porządkowe zaczynają przygotowywać się na manifestację polskich związkowców. W rejonie organizowanego w piątek protestu możemy spotkać policyjne transportery opancerzone, a także swoiste zasieki – nformuje tysol.pl.

W czwartek do Luksemburga wyruszyli związkowcy z „Solidarności” na protest, który jest reakcją na decyzję w sprawie Kopalni Węgla Brunatnego Turów. Manifestacja przed siedzibą Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu rozpocznie się w piątek 22 października o godz. 10. Weźmie w niej udział ponad 3000 związkowców.

Okazuje się, że luksemburskie siły porządkowe zaczynają przygotowywać się na manifestację polskich związkowców. W rejonie organizowanego w piątek protestu możemy spotkać policyjne transportery opancerzone, a także swoiste zasieki owinięte drutem kolczastym.

Więcej zdjęć:

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!