Wiadomości

Londyńskie studio tatuażu oferuje bezpłatne usuwanie tatuaży z wizerunkiem amerykańskiego rapera – Kanye Westa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Londyńskie studio tatuażu oferuje bezpłatne usuwanie tatuaży z wizerunkiem amerykańskiego rapera – Kanye Westa. Słynny raper, który niedawno zadeklarował, że zamierza ponownie wystartować w wyborach prezydenckich, oświadczył w ubiegły czwartek w wywiadzie z promotorem teorii spiskowych Alexem Jonesem, że „lubi” Adolfa Hitlera, „kocha” nazistów, a Holokaust się nie wydarzył.

West, który w ubiegłym roku zmienił swoje imię na Ye, wielokrotnie podczas wywiadu chwalił przywódcę III Rzeszy, twierdząc, że miał on wiele „pozytywnych cech” – Dostrzegam wiele dobrych rzeczy w Hitlerze. Każdy człowiek ma wartości, które ma do zaoferowania, zwłaszcza Hitler – powiedział ubrany w maskę zasłaniającą całą twarz muzyk podczas występu w programie Infowars. – Lubię Hitlera – dodał.

Kanye West chwali Hitlera i Putina. Elon Musk ma dość, konto muzyka zniknęło z twittera

NAAMA – londyńskie studio usuwania tatuaży, na Instagramie ogłosiło, że zaoferuje bezpłatne usunięcie tatuaży z podobizną Kanye Westa. “Inicjatywa spotkała się z globalnym zainteresowaniem i wielkim odzewem” – przekazała Briony Garbett, dyrektor generalny NAAMA, w e-mailu do CNN.

“Wygląda na to, że jest wielu byłych fanów rapera, którzy żałują tatuaży” – dodała. “Kiedy masz tatuaż inspirowany przez kogoś, kogo podziwiasz i ta osoba zaczyna trafiać na pierwsze strony gazet z niewłaściwych powodów, nie jest to dokładnie coś, co chcesz nosić” – powiedziała Garbett. “Mając to na uwadze, chcieliśmy przyjść z pomocą tym, którzy wstydzą się swoich tatuaży inspirowanych Kanye Westem” – zaznaczyła.

Do tej pory trzech klientów rozpoczęło już laserowe usuwanie tatuaży z podobizną Kanye Westa, a 10 kolejnych zarezerwowało wizyty konsultacyjne. Proces polega na użyciu intensywnych impulsów światła w celu rozbicia tuszu do tatuażu, który jest ostatecznie usuwany przez układ odpornościowy.

/i.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!