Wiadomości

Kanye West chwali Hitlera i Putina. Elon Musk ma dość, konto muzyka zniknęło z twittera

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Słynny raper Kanye West, który niedawno zadeklarował, że zamierza ponownie wystartować w wyborach prezydenckich, oświadczył w czwartek w wywiadzie z promotorem teorii spiskowych Alexem Jonesem, że „lubi” Adolfa Hitlera, „kocha” nazistów, a Holokaust się nie wydarzył. Jego konto zniknęło z twittera.

West, który w ubiegłym roku zmienił swoje imię na Ye, wielokrotnie podczas wywiadu chwalił przywódcę III Rzeszy, twierdząc, że miał on wiele „pozytywnych cech” – Dostrzegam wiele dobrych rzeczy w Hitlerze. Każdy człowiek ma wartości, które ma do zaoferowania, zwłaszcza Hitler – powiedział ubrany w maskę zasłaniającą całą twarz muzyk podczas występu w programie Infowars. – Lubię Hitlera – dodał.

W innym fragmencie programu stwierdził, że Holokaust „nie jest tym, co się wydarzyło”, rozwodził się na temat żydowskiego spisku i sugerował, że przyszły premier Izraela Benjamin Netanjahu chce porwać jego rodzinę. Kiedy występujący z nim w programie Nick Fuentes stwierdził, że jest „prorosyjski i proputinowski”, West dodał: „Ja też”.

Elon Musk postanowił zawiesić jego konto na twitterze, “Robiłem co w mojej mocy. Mimo to ponownie naruszył naszą zasadę zakazującą podżegania do przemocy. Konto zostanie zawieszone” – stwierdził Elon Musk.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!