Wiadomości

Liderka STOP NOP podejmie wyzwanie dot. pracy w szpitalu, gdzie leczeni są pacjenci z koronawirusem, ale pod pewnym warunkiem….

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Liderka STOP NOP Justyna Socha podejmie wyzwanie dot. pracy w szpitalu, gdzie leczeni są pacjenci z koronawirusem, jeżeli zaczną tam stosować homeopatię lub wlewy z witaminy C.

– Moje obawy nie są związane z tym, że zabije nas koronawirus. Moje obawy wiążą się z tym w jakim sposób zostaną ograniczone nasze prawa przez ignorancję przedstawicieli systemu medycznego i politycznego – mówi w jednym z nagrań na facebooku Justyna Socha, szefowa Stowarzyszenia STOP NOP.

W jednym ze swoich wpisów sugerowała też związek zgonów na COVID-19 we włoskim Bergamo z akcją szczepień przeciwko w grypie ostro odpowiedział dr Jacek Górny, szef SOR przy Szwajcarskiej.

– Rozumiem, że pani jako nieszczepiona przeciwko grypie, czuje się bezpieczna, nie boi się zachorować na koronawirusa. Widzę panią jutro u siebie na oddziale ratunkowym. Po co? To oczywiste, skoro pani koronawirus nie grozi, to będzie pani pomagać naszym pacjentom. Jeżeli pani jutro nie będzie, oznacza to, że nie wierzy pani w słowa które tutaj wypisuje – skomentował lekarz.

Dr Jacek Górny do szefowej STOP NOP: „Skoro pani koronawirus nie grozi, to będzie pani pomagać naszym pacjentom”

Socha odniosła się do całej sprawy, zamieszczając wpis na facebooku:

Od dziewięciu lat wspieramy rodziny doświadczone przez powikłania poszczepienne. Wiedzą co to ból, samotność, uczucie uwięzienia w domu z chorym dzieckiem. Obecnie na skutek obostrzeń związanych z ogłoszeniem stanu epidemii każdy z nas może tego doświadczyć. Szczególnie samotni i pełni obaw są ludzie starsi… Pamiętajmy o takich osobach. Uczę się od nich jak się rozwijać.

„Z kamieni rzucanych ci po drodze pod nogi, zbuduj schody, które poprowadzą cię jeszcze wyżej.”

Telewizja WTK 31.03.2020 r. opublikowała artykuł pt. „Dr Jacek Górny zaprasza liderkę STOP NOP do szpitala”. W ślad za nią poszedł portal epoznan.pl. Na skutek tego spotkałam się z ogromną agresją i hejtem niektórych czytelników portalów oraz znajomych dr Jacka Górnego, rzecznika prasowego szpitala przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Obraźliwe wpisy na mój temat do chwili obecnej nie zostały usunięte ze strony wspomnianych portalów. Otrzymuję wiadomości, których autorzy życzą mi śmierci.

Za co? Za to, że zabiegam o respektowanie prawa do wolnej i świadomej zgody w medycynie? Teraz gdy pacjenci są poddawani leczeniu eksperymentalnemu, tym bardziej mają prawo wyrażenia zgody, co gwarantuje im Konstytucja RP i szereg przepisów międzynarodowych.

Dlatego dla dobra pacjentów w ciężkim stanie, dla ratowania ich życia, apeluję o stosowanie wszystkich metod leczenia, które są praktykowane w innych państwach.

Na 43 zgonów osób z diagnozą koronawirusa, aż 3 zmarły w Poznaniu w szpitalu przy Szwajcarskiej…

Jeśli to ma uratować komuś życie i jeśli ten szpital zastosuje za zgodą pacjenta, którąś z poniższych metod, jestem gotowa rozważyć podjęcie w nim pracy.

W sprawie protokołów leczenia proszę się kontaktować z następującymi osobami:

Wlewy z witaminy C – prof. Andrzej Frydrychowski
Homeopatia – dr Anna Furmaniuk
TCM – Instytut Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia

Przy okazji pozdrawiam wszystkie sprzątaczki i salowe ze szpitali dziękując za ich pracę. Pozdrawiam też hejterów dedykując im poniższe zdjęcie.

Justyna Socha

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!