Felietony

Lewackim zboczeńcom wszystko „się kojarzy”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

U lewackich zboczeńców wszystko wywołuje jednoznaczne skojarzenia, a przy tym zwykli przenosić je na innych, uznając, że im też wszystko winno w taki właśnie sposób się kojarzyć.

Doświadczył tego w ostatnich dniach na sobie ks. Roman Adam Kneblewski, który – jako zwolennik przyjmowania Najświętszego Sakramentu w pozycji klęczącej – zamieścił na Facebooku taki oto post:

Zdjęcie przyjmującego Komunię chłopca ks. Kneblewski podpisał: „Po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną :)”

Oczywiście, w żadnym normalnym człowieku wpis ten nie wywołałby jakichkolwiek obscenicznych skojarzeń. Wręcz przeciwnie. Ale inaczej rzecz się ma z lewackimi zboczeńcami, którzy do tego te swoje chore rojenia próbują narzucić innym. Nie zaskakuje, że od razu podchwyciły to lewackie media, w tym niemiecki polskojęzyczny portal onet.pl. Ks. Kneblewski tymczasem zamieścił na Facebooku taką oto odpowiedź:

„A jednak! Wylał się jakiś niczym nieuprawniony potok pomyj. Mnóstwo wulgarnych i jadowicie nienawistnych komentarzy, przesyconych chorymi, zboczonymi skojarzeniami głęboko zasmuca z powodu ujawnienia się aż tylu ludzi chorych lub opętanych. Jest pilna potrzeba modlitwy!” – napisał ks. Kneblewski.

/wk/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!