Europa Wiadomości

Lesbijka oskarżała niewinnych mężczyzn o gwałty. Jeden z nich trafił do więzienia na 7 lat

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

25-letnia Jemma Beale z Wielkiej Brytanii w ciągu zaledwie 3 lat oskarżyła 15 mężczyzn o molestowanie seksualne lub gwałty. W wyniku jej zeznań jeden z mężczyzn został skazany na 7 lat więzienia za gwałt.

Kobieta, która dotychczas w sądzie i na policji występowała jako ofiara, tym razem stanęła po drugiej stronie barykady. Została oskarżona o to, że wymyślała sytuacje molestowań i gwałtów, oskarżając niewinnych mężczyzn.

Skazany na 7-lat więzienia Mahan Cassim miał, według jej zeznań w sądzie, zgwałcić ją w 2010 roku, gdy zaproponował, że ją podwiezie. W sądzie Beale opowiedziała o tym, że nie była zainteresowana współżyciem z Cassimem, gdyż była lesbijką. Mimo to, jak mówiła, zmusił ją do odbycia stosunku. W 2012 roku sąd skazał Cassima. Mężczyzna odsiedział już większość wyroku, jak się okazuje – za niewinność.

Inną ofiarą Beale był Noam Shazad. 25-latka miała poznać go w pubie. Oskarżyła go o udział w gwałcie grupowym. Mężczyzna został aresztowany, wyszedł za kaucją i… uciekł z kraju, nim zdążył zapaść wyrok.

W roku 2013 Beale fałszywie oskarżyła jeszcze 6 innych mężczyzn – dwóch nieznajomych o molestowanie seksualne i 4 mężczyzn o kolejny gwałt grupowy. Dwóch z podejrzanych o gwałt grupowych zostało zatrzymanych przez policję i przesłuchanych, ale nie postawiono im zarzutów.

Lesbijka została oskarżona o krzywoprzysięstwo. Okazało się, że w przypadku Noama Shazada oskarżonego o gwałt grupowy – trzy inne osoby, które miały brać w nim udział zostały wymyślone. Beale, zdaniem biegłych, sama zadała sobie obrażenia, które później próbowała zrzucić na Shazada i jego “znajomych”. Prokurator nie ma wątpliwości, że kobieta nigdy nie była zgwałcona, a poważne oskarżenia doprowadziły czterech mężczyzn przed sąd, z czego jeden trafił na wiele lat za kraty. Kobieta nie przyznała się do winy.

Źródło: tygodniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!