Wiadomości

Lech Wałęsa: Wszyscy w rodzinie chcą ode mnie pieniędzy. A żona to największa pijawa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W najnowszej rozmowie z „Super Expressem” Lech Wałęsa był pytany o rodzinne mikołajki i Boże Narodzenie. Ten, odpowiadając, stwierdził, że jest ciężko, ponieważ brakuje mu pieniędzy, a ma dużą rodzinę, która ma duże oczekiwania względem niego…

– Ja nie mam pieniędzy! – alarmuje były szef “Solidarności” i prezydent RP, a wcześniej tajny współpracownik Służby Bezpieczeństwa używający pseudonimu “Bolek”. – Zbankrutowałem. Ale powoli się podnoszę. Takie dziury mi się porobiły, a ja mam za dużą rodzinę. I mnie szantażują, i jaki mam wybór? Muszę im dawać pieniądze – dodaje.

Lech Wałęsa żali się, że od członków rodziny słyszy: „Stary, ty musisz mieć pieniądze i nie gadaj, że nie masz!”. – Tak mi mówi rodzina. I muszę im dawać. Wszyscy tak robią. A żona to największa pijawa! – podkreśla.

Ile Lech Wałęsa zarabia dzięki zagranicznym wyjazdom? Niedawno po promocji Pomorza w USA uchylił w tej sprawie rąbka tajemnicy. Przyznał, że dzięki współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza dostał kwotę, która przekraczała 200 tys. zł.

– Ile konkretnie dostałem za wizytę w USA, to nie powiem, bo to tajemnica handlowa, ale dostałem większą kwotę, niż pan rzucił w naszej rozmowie (200 tys. zł – przyp. red.) – powiedział Wałęsa. Zaznaczył, że podobnych wyjazdów ma w ciągu roku wiele i jest to ciężka praca.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!