Wiadomości

Lech Wałęsa nie da się przebić w rywalizacji na najgłupszy i najbardziej chamski wpis

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Po ostatnich wpisach posłanki Scheuring – Wielgus, Władysława Frasyniuka, a także Tomasza Lisa poprzeczka postawiona została bardzo wysoko. Ale Lech Wałęsa raz jeszcze udowodnił, że w rywalizacji na najbardziej nonsensowny i chamski wpis mistrz może być tylko jeden:

John Iwanowski czasem zastanawiam sie komu zalezy aby zmieniac historie a bohaterow sponiewierac z blotem, do was wszytskich co piszecie brednie i siejecie nienawisc, opisujecie rozne historje ktore nie maja zadnego zwiazku z historia czy tez z prawda, jedno jest pewne zeby nie Lech Wałęsa to to zaden z was nie mial by dzis mozliwosci wypowidania sie bez obaw i opresji , To dzieki jemu wy swolocz i zwyrodniale skurwysyny macie dzis wolnosc i opasle mordy, szacunek dla Pana Walesy wy oblesne swinie ! czy tak was uczy religia katolicka?? nienawisci ? Spojrz choloto na siebie i powiedz nam tu na tym forum co zrobiliscie dla wolnosci narodu,, i jakim prawem podwarzacie zaslugi wielkich ludzi?? jak mozecie nazywac sie Polakami jak sami sracie we wlasne gniazdo ze az smierdzi na calym swiecie od waszych oskarzen ktore nuie maja zadnego znaczenia, zadusicie sie swoja nienawiscia a swiat nadal bedzie uwazal Lecha Walese za bohatera tamtych czasow, Jak mi wiadomo to jescze nie slyszalem aby kto kolwiek na swiecie znal waszych obecnych liderow a Walese zna caly swiat.

Czekamy na odpowiedź Ryszarda Petru, posłanki Scheuring – Wielgus, tudzież Władysława Frasyniuka. Czym odpowiedzą na taki atak nonsensu i chamstwa ze strony byłego prezydenta? Naprawdę ciężko im będzie go przebić. Aczkolwiek nie raz już nas zaskakiwali, więc może i tym razem uda im się spłodzić coś jeszcze głupszego i bardziej chamskiego…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!