Wiadomości

Lech Wałęsa nadaje z kosmosu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kolejny niedorzeczny wpis zamieścił na Facebooku były prezydent RP, wcześniej przywódca NSZZ „Solidarność”, a jeszcze wcześniej – współpracownik Służby Bezpieczeństwa podpisujący swe donosy pseudonimem „Bolek”. I choć wydawało się to niemożliwe, jest on jeszcze bardziej absurdalny aniżeli wszystkie wcześniejsze.

Tak więc Lech „Bolek” Wałęsa nakreślił plan działania. Wedle tego planu, najpierw zamierza on zebrać przeszło 5.711.688 podpisów (tyle bowiem głosów otrzymał bowiem PiS w poprzednich wyborach, a Wałęsa liczy, że podpisów zbierze więcej) pod wnioskiem o referendum, w którym obywatele mieliby odpowiedzieć na pytanie „czy mogą tak sprawować władzę”. Przy odmowie (chyba chodzi o odmowę zorganizowania referendum) Wałęsa zbierze w Warszawie milion osób i – jak napisał – „pomagamy im opuścić stanowiska, jednocześnie obsadzając nowymi do czasu szybkich WYBORÓW”.

Oto tenże wpis:

Moim zdaniem:

Należy jak najszybciej usunąć obecnie sprawujących władzę. Możliwie demokratycznie i Pokojowo.

Nie może być tak, że obecna władza łamie wszelkie możliwe prawne rozwiązania, a od Narodu wymaga. Poszanowania.

To, co wyprawiają w każdej dziedzinie niszczy Kraj.

Wszyscy Kochający Ojczyznę nie możemy dalej na to pozwalać

Proponuję zbierać podpisy pod referendum należy zebrać więcej niż głosowało na Nich.

Nie prosimy, żądamy referendum, czy mogą tak sprawować władzę?.

Przy odmowie zbieramy się w Warszawie ponad 1 000 000 osób i pomagamy im opuścić stanowiska, jednocześnie obsadzając nowymi do czasu szybkich WYBORÓW.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!