Wiadomości

Kurdej-Szatan traci rolę w serialu i wylatuje z TVP

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków” – napisał na Twitterze prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski. W ten sposób odniósł się do wulgarnego wpisu w mediach społecznościowych Barbary Kurdej-Szatan, która nazwała funkcjonariuszy Straży Granicznej „mordercami”.

„Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich sluzb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków” – napisał na Twitterze prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

„Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.” – dodał w kolejnym wpisie.

Jak już pisaliśmy, Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej.

Jest dochodzenie prokuratury po skandalicznych słowach Kurdej-Szatan

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!