Wiadomości

Kukiz ostro: “Ci durni dziennikarze, bandziory co niektórzy, mówię o tej pijaczce jednej…”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Ci durni dziennikarze, bandziory co niektórzy, mówię o tej pijaczce przede wszystkim jednej…” – nie przebierał w słowa Paweł Kukiz podczas rozmowy z red. Robertem Mazurkiem w RMF FM.

– Mnie jasna cholera bierze, kiedy najpierw mówi się publicznie: „Kukiz się sprzedał. On tutaj poszedł do polityki dla pieniędzy”, a potem: „Kurczę, gdzie on ma te pieniądze, skoro się sprzedał, jak on ich nie ma?”. Dom wariatów — komentował emocjonalnie Kukiz. Jak tłumaczył, z pełną świadomością, że będzie zarabiać znacznie mniej, poszedł do polityki, by „służyć społeczeństwu”.

– Ci durni dziennikarze, bandziory co niektórzy, mówię o tej pijaczce przede wszystkim jednej, która ma partnera polityka, stwierdzili że „Kukiz się sprzedał” — jechał ostro po bandzie Kukiz.

– Panie pośle, sekundkę, proszę bez obrażania ludzi, nawet jeśli są to tylko aluzje… — próbował go tonować red. Robert Mazurek.

– Nie… To nie są żadne aluzje, to jest stwierdzenie faktu. Praktykująca alkoholiczka twierdzi publicznie, że „Kukiz się sprzedał” — kontynuował lider K‘15. Na uwagę, że są to „poważne oskarżenia i to pod adresem ludzi, których nie wymienił z nazwiska”, a „alkoholizm nie jest w Polsce karalny”, Kukiz odparł: “Proszę pana, alkoholizm nie. Jeżeli ktoś jest alkoholikiem, ktoś ma problem, to się leczy. Mam współczuć pijanemu kierowcy autobusu, bo jest pijany?” — pytał.

– Nie, ja nie plotkuję, proszę pana i pan doskonale wie, że ja nie plotkuję i pan doskonale wie o kim ja mówię — dodał.

/wpolityce.pl, rmf24.pl, twitter/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!