Elon Musk
Wiadomości

Elona Muska problemy z synem, “Identyfikujący się jako dziewczyna” nastolatek wyparł się ojca

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Elon Musk jest pogardzany przez swojego osiemnastoletnie syna, który doszedł do wniosku, że nie jest facetem, ale kobietą i chce nazywać się Vivian Jenna Wilson. Nie dość na tym wyparł się on swojego biologicznego ojca.

Syn Elona Muska złożył do sądu w Santa Monica w Kalifornii wniosek o zmianę imienia tak, by było ono zgodne z “tożsamością płciową”. Transpłciowy nastolatek dodatkowo wyjaśnił w dokumentach, że nie chce być w żaden sposób kojarzony z biologicznym ojcem. “Tożsamość płciowa i fakt, że nie mieszkam już z moim biologicznym ojcem ani nie chcę być z nim związany w żaden sposób, w żadnej formie” – cytują nastolatka zagraniczne media.

Miliarder na razie nie skomentował medialnych doniesień. Właściciel Tesli wielokrotnie deklarował poparcie dla “społeczności LGBT”, lecz nie spodziewał się chyba tak daleko idącej nienawiści i niewdzięczności. Po latach przedsiębiorca rozpoczął otwartą krytykę zaimków neutralnych płciowo, przez co zarzucano mu transfobię. “Absolutnie popieram trans, ale wszystkie te zaimki są estetycznym koszmarem” – napisał na Twitterze w 2020 roku.

/Media Narodowe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!