Wiadomości

Krzysztof Bosak i Robert Winnicki zostali wykluczeni ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak dowiedział się portal i.pl, Krzysztof Bosak i Robert Winnicki, decyzją zarządu, zostali wykluczeni ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Robert Bąkiewicz pozostaje z kolei na fotelu prezesa.

W niedzielę Walny Zjazd Stowarzyszenia Marsz Niepodległości odwołał z funkcji prezesa ugrupowania Roberta Bąkiewicza i powołał na prezesa Bartosza Malewskiego. – Działania podjęte w niedzielę były bezprawne. Dzisiaj zwołałem zarząd, który podjął decyzje ratujące “Marsz Niepodległości”, który od wielu miesięcy jest paraliżowany przez współpracowników Krzysztofa Bosaka i Roberta Winnickiego i miał służyć interesom Ruchu Narodowego i Konfederacji – poinformował w rozmowie z portalem i.pl Robert Bąkiewicz.

Jak przekazał portalowi i.pl Bąkiewicz, podjęto w środę uchwałę o usunięciu z grona członków stowarzyszenia “Marsz Niepodległości” Roberta Winnickiego i Krzysztofa Bosaka. – Osoby które niszczą Marsz Niepodległości, które nie podporządkowują się statutowi i regulaminom, poniosły konsekwencje – dodał. Robert Bąkiewicz zaznaczył jednocześnie, że pozostaje na stanowisku prezesa Stowarzyszenia.

/i.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!