Wiadomości

Krystyna Pawłowicz pyta Munyamę, jaką krzywdę wyrządziła mu jego nowa ojczyzna

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Poseł Krystyna Pawłowicz odniosła się na Facebooku do wczorajszej rezolucję Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, która przy pustej sali (w głosowaniu wzięła udział garstka posłów) przyjęła rezolucję, w której wezwała Polskę do przestrzegania prawa.

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy i Komisja Wenecka po wakacjach znowu ruszyły na Polskę.

Polskich inicjatorów tego nękania nas przez zewnętrzne, lewackie niemiecko-francuskie agendy europejsko-unijne powinno się oceniać nie tylko moralnie jako zdrada własnego państwa, ale też prawnie.

Wg min. K. Szczerskiego, wartość wczorajszej kłamliwej antypolskiej uchwały ZP Rady Europy jest równa wartości papieru na którym ją wydrukowano. Tym bardziej, że przyjęło ją tylko 59 na ponad 636 członków tego Zgromadzenia. A wnioskodawcą był niemiecki polakożerca z niemieckiego Związku Wypędzonych…

Wszystko razem oznacza, że uchwały PRAWNIE NIE PRZYJĘTO. Nigdzie nie głosuje się bowiem mniejszością znikomą…

A na marginesie, pytanie do posła MUNYAMY z PO, który dał się wczoraj zmanipulować PO-wcom, wkręcić i wystawić do publicznego, zewnętrznego narzekania na praworządność w Polsce w czasie posiedzenia Zgromadzenia Parlamentarnego tej Rady.

Poproszę Pana jednak o KONKRETNE uzasadnienie oskarżania Polski na zewnątrz, którą wybrał Pan sobie przecież za nową ojczyznę, jakie “krzywdy” i “szkody” wyrządziła Panu w sprawach wymiaru sprawiedliwości polska “pisowska dyktatura”?

Jakie obywatelskie prawa Panu łamie i ogranicza?

Niech chociaż Pan, przez zwykłą uczciwość i lojalność do swej nowej ojczyzny, wcale nie uciśniony poseł w polskim Sejmie nie kłamie…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!