Świat Wiadomości

Kreskówka dla dzieci promuje homomałżeństwa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
 W animowanej bajce pt. „Klinika dla pluszaków”, który jest emitowany na kanale „Disney Junior” pojawił się wątek homoseksualny przedstawiający rodzinę składającą się z dwóch matek i dzieci. Głosu bohaterkom udzieliły aktorki aktywistki subkultury LGBT.

W odcinku pt. „The Emergency Plan” animowanej bajki „Klinika dla pluszaków” (“Doc McStuffins”) kanału “Disney Junior”, dwie matki-lesbijki wychowują dwójkę dzieci: synka i córeczkę. Bohaterowie bajki zostają rozdzieleni przez trzęsienie ziemi wywołane przez smoka-zabawkę.

Głosy postaciom użyczyły Portia de Rossi i Wanda Sykes. Aktorki dokonały w przeszłości homoseksualnego „coming outu”. Twórcą serialu jest żyjąca w „homomałżeństwie” Chris Nee.

Promotorzy homoseksualizmu z całego świata nie kryją radości z powodu pojawienia się „tęczowej rodziny” w animowanym serialu dla dzieci. Swoje zadowolenia wyraziła m. in. amerykańska  Gay & Lesbian Alliance Against Defamation. Dumę z udziału w odcinku wyraziła na Twitterze aktorka podkładająca głos pod jedną z „mam”, Wanda Sykes.

„Moje dzieci oglądają tę bajkę. W tym odcinku zobaczą kolejną rodzinę taką jak nasza” – stwierdziła.

Źródło: pch24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!