Europa Wiadomości

Czarny student stwierdził, że “wszyscy biali to rasiści”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

-„Wszyscy biali to rasiści. Biła klasa średnia, biali robotnicy, biali mężczyźni, białe kobiety, białe geje, białe dzieci -wszyscy”.

Takiego tweeta napisał Jason Osamede Okundaye, szef Związku Czarnoskórych Studentów i mniejszości Etnicznych na Uniwersytecie w Cambridge.

Teraz ten oświecony lewak żali się w lewicowych mediach jak jest bezpodstawnie prześladowany.

Udzielił „Guardianowi” wywiadu, że po tym wpisie „miłości” dostaje pogróżki, grożą mu się śmiercią i oczywiście rasistowsko wyzywają.

Dziwi się w wywiadzie, że ludzie negatywnie zareagowali na jego wpis nienawiści. Uważa bowiem, że wcale nie obraził białych.

-„Chodziło mi o to, że rasowe uprzedzenia są niezależne od płci, seksualności czy wieku. Takie są moje doświadczenia jako czarnego geja z kontaktami z białymi gejami” -powiedział.

Ale to jeszcze nie koniec. Ten kipiący od rasistowskiej nienawiści człowiek wyzywa i krytykuje media, które nie podzielają jego postulatów.

„Te rasistowskie media upowszechniają stereotyp agresywnych czarnych ludzi”- twierdzi Okundaye.

Sam siebie uważa za bojownika o „sprawiedliwość społeczną”. Oczywiście sprawiedliwość społeczna tego „działacza” polega na selektywnym wybieraniu tejże sprawiedliwości.

Źródło: wolnosc24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!