Europa Wiadomości

Koniec politycznej poprawności. Brytyjska gazeta uderza swą okładką w islamskich ekstremistów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Okładka środowego ”Daily Star” wywołała niemałe zamieszanie wśród zwolenników lewicy. Przede wszystkim jednak rozpoczęła dyskusje na temat granic politycznej poprawności w zachodnich mediach.Twarze trzech terrorystów, którzy zostali zastrzeleni przez policję po zamachu w Londynie z 3 czerwca. Przy nich podpis, nawiązujący do islamskiego dogmatu o 72 dziewicach, które rzekomo mają umilić życie wieczne muzułmaninowi, który oddał życie w walce z „niewiernymi”:

„Żadnych dziewic dla ciebie, bracie…!”. Napisany też grubą czcionką komunikat: ”Smażą się w piekle na wieki” – tak w środę wyglądała okładka brytyjskiej bulwarówki Daily Star.

Nie potępienie zamachowców, ale znajdujące się również na okładce zdanie ”Brytyjscy imamowie odmawiają pochówku tych szumowin” oznacza prawdziwą zmianę w postrzeganiu źródła problemu współczesnego terroryzmu. Istotny problem leży w dużej mierze w zmianie mentalności samych muzułmanów. Tych normalnych, żyjących zgodnie z prawem we wszystkich największych miastach Europy.

Źródło: glosgminy.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!