Polska Wiadomości

Komunistyczne symbole i nazwanie Matki Boskiej “suką” są zgodne ze standardami facebooka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Pewien użytkownik portalu facebook zgłosił do usunięcia skandaliczne zdjęcie  które znieważa chrześcijaństwo i promuje komunizm. Na tle czerwonej flagi z sierpem i młotem ustawiona jest figurka Matki Boskiej. Figurkę obwiązano sznurkiem, a do jej szyi przyłożono scyzoryk. Zdjęcie opatrzono wpisem: „Jak myślicie, poderżnąć suce gardło, czy inne pomysły?”

Internaucie, który dokonał zgłoszenia, Facebook opowiedział tak: „Sprawdziliśmy zdjęcie i chociaż nie narusza ono naszych standardów społecznościowych, rozumiemy, że może być obraźliwe dla Ciebie i innych osób. Nikt nie powinien oglądać materiałów, które jego zdaniem propagują nienawiść na Facebooku i chcemy pomóc Ci unikać takich sytuacji w przyszłości. Z poziomu powyższej listy możesz bezpośrednio zablokować profil użytkownika. Możesz też usunąć ten profil z listy znajomych lub przestać go obserwować (…)”.

Mamy zatem kolejny dowód, że Facebook zezwalana na znieważanie chrześcijan i robi to celowo. Skoro bowiem zdjęcia i posty, w których znieważana jest Matka Boska nie naruszają standardów Facebooka, to znaczy, że te standardy po prostu zostały tak wyznaczone, żeby chrześcijaństwo opluwać w najbardziej ohydny sposób.

Poseł Dominik Tarczyński zapowiedział, że w sprawie tego postu złoży doniesienie do prokuratury.

Źródło: wprawo.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!