Europa Wiadomości

Kolejny przykład islamskiego szacunku wobec kobiet. Muzułmanin przeciągnął za samochodem swoją partnerkę.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

38-letni Kurd został zatrzymany przez policję w północnych Niemczech po tym, jak obwiązał sznurem młodą kobietę (również Kurdyjkę) za szyję i pociągnął ją za swoim samochodem przez 250 metrów. Do zdarzenia doszło w miasteczku Hameln w Dolnej Saksonii w niedzielę wieczorem.

– Brutalność i pogarda, z jaką ta zbrodnia została przeprowadzona jest przerażająca. Wszyscy w mieście są w szoku – powiedział rzecznik miasta Thomas Wahme

Dokładny motyw tego przestępstwa pozostaje niejasny. Policja podejrzewa, że były to problemy w związku w jakim pozostawała para. Nie jest też jasne, czy lina pękła czy odwiązała się sama od haka. 28-letnia kobieta została znaleziona na chodniku przez przechodniów, wśród nich policjanta w drodze do pracy.

Po otrzymaniu opieki na oddziale intensywnej terapii, młoda kobieta została przetransportowana helikopterem do szpitala w Hanowerze, ale pozostaje w śpiączce. Lekarze opisują jej stan jako zagrażający życiu. Jej kat oddał się w ręce policji i przyznał się do zbrodni. W obawie przed rodową zemstą, policja podjęła szczególne środki ostrożności, aby chronić rodzinę napastnika.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!