Europa Wiadomości

Włochy: Lewicowa posłanka nie wie skąd się biorą dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na posiedzeniu włoskiego parlamentu przewodnicząca Izby Deputowanych Laura Borldini postanowiła złożyć publicznie życzenia jednej z posłanek z okazji narodzin córki.

“Serdeczne pozdrowienia dla naszej koleżanki Celeste Costantino, która urodziła córeczkę, pozdrowienia dla mamy i córki!”- powiedziała Borldini

 Poseł z Forza Italia, Antonio Palmieri  zwrócił uwagę, że życzenia należą się także ojcu dziecka na co oburzona posłanka  odpowiedziała słowami: “Co Pan mówi? Ojciec nie jest stroną w sprawie w tym przypadku. Wybaczcie, ale to Celeste Costantino urodziła córkę, ona jest naszą koleżanką i zwracamy się do niej, zasadniczo do niej!”. Następnie o głos poprosił poseł Daniele Capezzone, któy mając wyraźnie dość absurdalnej sytuacji stworzonej przez lewicową deputowaną “złożyć życzenia także mężowi lub partnerowi pani posłanki, bo stwierdzamy, po głębokiej refleksji, że również ojciec miał swoją rolę w przyjściu dziecka na świat”.

Na koniec również Boldrini, po namyśle przyjęła do wiadomości, iż do poczęcia dziecka potrzebna jest zarówno kobieta jak i mężczyzna.

Źródło: muzykawloskiejprawicy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!