Wiadomości

Kolejny absurd. Maja Ostaszewska została laureatką “okularów równości”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Po Natalii Przybysz, która otrzymała od GW tytuł “superbohaterki” chwaląc się dokonaną aborcją z powodu braku chęci zmiany mieszkania na większe przyszedł czas na kolejną “gwiazdę”. Tym razem chodzi o Maję Ostaszewską. Przypomnijmy, że aktorka została zapamiętana poprzez swe zaangażowanie w akcję obrony karpia i równoczesne popieranie tzw. “czarnych protestów” promujących aborcję.

„Okulary równości”, to doroczna nagroda Fundacji Imienia Izabeli Jarugi Nowackiej. Są one osobom, organizacjom lub instytucjom za szczególne osiągnięcia w zakresie trzech obszarów problemowych: praw kobiet i przeciwdziałania dyskryminacji z powodu płci, praw mniejszości i przeciwdziałania dyskryminacji ze względu na wiek, rasę, pochodzenie etniczne, religię, wiarę lub jej brak, niepełnosprawność albo orientację seksualną, sprawiedliwości społecznej i zwalczania ubóstwa.

W skład Kapituły przyznającej nagrodę wchodzą: Elżbieta Matynia, Wanda Nowicka, Dorota Warakomska, Eleonora Zielińska, Zbigniew Izdebski, Ryszard Kalisz, Tomasz Raczek, Jacek Żakowski.

Źródło: prostozmostu.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!