Wiadomości

Kaja Godek dołącza do narodowo-wolnościowej koalicji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Prezes fundacji Życie i Rodzina Kaja Godek dołącza do koalicji narodowo-wolnościowej, o czym poinformowano podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Szefowa Fundacji Życie i Rodzina dołączyła dziś do koalicji tworzonej przez Ruch Narodowy, Partię Wolność oraz Grzegorza Brauna i będzie ubiegała się o mandat w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

– Unia Europejska do której wchodziliśmy, już nie istnieje. Zapowiedzi, że Bruksela nie będzie wtrącać się w sprawy tzw. światopoglądowe, nie zostały zrealizowane – mówiła na konferencji prasowej Kaja Godek. Działaczka pro-life bardzo krytycznie odniosła się do działań partii rządzącej w kwestii ochrony życia nienarodzonych.

– PiS w sprytny sposób blokuje ochronę życia – bierze na listy proliferów, a potem nie pozwala im działać. Głos na PiS to głos za aborcją – przekonywała.

Godek zarzuciła PiS, że „wiernie wypełnia polecenia Brukseli” oraz że poświęca interesy polskie oraz życie polskich dzieci na rzecz dobrych stosunków z europejską lewicą.

– Ogłaszamy wielki Marsz dla Życia – marsz na wybory! – zakończyła Godek.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!