Milei
Świat Wiadomości

Javier Milei ostatecznie zdemaskowany

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Javier Milei ostatecznie zdemaskowany. Prezydent Argentyny Javier Milei – wybrany na ten urząd w grudniu ubiegłego roku – uchodził dotąd za polityka konserwatywnego i katolickiego. Wszystko to zmieniło się w ubiegłą środę. Odbierając nagrodę i tytuł “Międzynarodowego Ambasadora Światła” (czyli Zoharu?) przyznaną przez Chabad Lubawicz, wygłosił zaskakujące oświadczenie: “- Mój dziadek miał na mnie ogromny wpływ. Wiele nauczyłem się od niego. Najciekawsze jest to, że na krótko przed jego śmiercią dowiedziałem się, że był żydem. Więc wszystkie wartości, które od niego otrzymałem, pochodziły z judaizmu”.

Po tym odkryciu Milei odwiedził grób ostatniego rabina Chabad Lubawicz w Nowym Jorku, podróżował po Izraelu, modlił się przy Ścianie Płaczu, mianował własnego rabina ambasadorem Argentyny w Izraelu. Zapowiedział przejście na judaizm, a na Instagramie wypisał frazę “Światło dla narodów” (znów Zohar, czyli kabała), która jest podstępnym żydowskim hasłem powszechnie uchodzącym za zawezwanie do moralnej odnowy świata.
Gdybym tak w tym tekście w miejsce nazwiska prezydenta Argentyny wpisał wszystkie po kolei nazwiska aktualnych posłów i senatorów RP, to mój błąd wyniósłby z górą 10%.
Krzysztof Zagozda
Wartościowa książka: Zmierzch Izraela (zobacz)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!