Polska Wiadomości

Jaś Kapela robi karierę w reklamie…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak donosi portal wirtualnemedia.pl “Czarny piątek” to tytuł horroru, który sklep internetowy x-kom nakręcił z okazji zbliżającego się święta promocji. W produkcji gra publicysta Jaś Kapela, który jest również autorem scenariusza.
Obsada “Czarnego piątku”, fot. materiały prasowe Article Film opowiada historię kilku influencerów, którzy postanawiają wybrać się na wspólny wyjazd za miasto. Na miejscu okazuje się, że muszą mierzyć się z nieoczekiwanymi skutkami globalnego ocieplenia.
Sprzęty elektroniczne oszalały – czytamy w opisie. Jaś Kapela w “Czarnym piątku” Główne role w filmie zagrali znani ze świata nowych technologii influencerzy: Kinga Kujawska, Żaneta “Shiianah” Łojas, Piotr “Ziemniak” Latała oraz Karol “Hutson” Hutny. Demonicznego recepcjonistę kurortu zagrał natomiast Jaś Kapela, pisarz, poeta i publicysta, który napisał też scenariusz “Czarnego piątku”.
– Sam byłem zdziwiony, że x-kom mi złożył taką propozycję. Kiedy ich zapytałem, czemu akurat ja miałbym napisać ten scenariusz, odpowiedzieli, że ich zdaniem mamy bardzo podobne poczucie humoru i estetyki. Hehe. I to bardzo miłe, że z zasady bezduszne korporacje potrafią docenić taką antykapitalistyczną twórczość jak moja – komentuje Jaś Kapela – autor scenariusza “Czarnego piątku”.
Film powstał na terenie Forest Escape, czyli pokoju zagadek na świeżym powietrzu. Premiera horroru zaplanowana jest na czwartek 25 listopada. Film zostanie wyemitowany na kanale YouTube x-komu około godziny 23:40. Wraz z końcem emisji, w sklepach grupy x-kom wystartują promocje z okazji black friday.

To już wiadomo gdzie nie kupować…

Źródło: wirtualnemedia.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!