Polska Wiadomości

Jak co roku wszelkiej maści lewactwo chce zablokować nadchodzący Marsz Niepodległości

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kto dokładnie zapowiedział próbę blokady Marszu Niepodległości? Znani już Obywatele RP, Ogólnopolski Strajk Kobiet czy Antifa. Na Dzień Niepodległości planują stworzyć „konfrontacyjną pikietę” w Warszawie.

Jak tłumaczą: Rząd PiS otwarcie romansuje z polskimi faszystami z ONR i Młodzieży Wszechpolskiej, umacnia państwo policyjne i zbroi paramilitarne bojówki Obrony Terytorialnej. Fala nienawiści wobec uchodźców zbiera krwawe żniwo pobić i napaści. Nie możemy na to patrzeć bezczynnie.

Przedstawiciele Koalicji mówią, że chcą zorganizować antyfaszystowską kontrpikietę oraz happening uliczny w pobliżu trasy Marszu. Poza tym zapowiadają także, że będą dążyć do delegalizacji ONR-u i Młodzieży Wszechpolskiej.

To nie pierwszy raz, gdy to środowisko próbuje zakłócić największą, patriotyczną manifestację w Europie. Jak widać, dotychczas robili to z mizernym skutkiem. Marsz Niepodległości co roku spotyka się ze sprzeciwem konkretnych środowisk, w tym wymienionych już Obywateli RP czy Antify. Lewacy uważają też, że środowiska związane z Marszem są zapleczem PiS-u i zamykają się na racjonalne argumenty.

Źródło: medianarodowe.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!