Wiadomości

Jachira: Ziemia jest przeludniona. Powinno się zachęcać do ograniczenia prokreacji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Gdy Polska zmaga się z kryzysem demograficznym, Klaudia Jachira, poseł Zielonych, postuluje, aby nie zachęcać do prokreacji…

W 2019 r. Klaudia Jachira z KO, która zdaje się szczycić tym, iż jest samolubną egoistką, odniosła się do swojego życia prywatnego, a dokładniej do kwestii potomstwa. “Nie mam nawet syndromu mamusi jak większość moich bezdzietnych znajomych. Ok, mam wróble za oknem i kwiatki. To jest mój max, jeżeli chodzi o opiekę. Mówią, zmieni ci się. Nie zarzekam się, ale jak ‘mi się zmieni’, to będę się wtedy martwić” – napisała parlamentarzystka.

W wywiadzie udzielonym “Gazecie Wyborczej” wyjaśniła z kolei, co miała na myśli mówiąc o “martwieniu się”. Klaudia Jachira, która znana jest w wygłaszania pokrętnych i nielogicznych tez, usiłuje twierdzić, iż nie kieruje się ona egoizmem, ale wręcz przeciwnie. “Tak, martwić, bo uważam, że w dzisiejszym zagrożonym katastrofą klimatyczną świecie, posiadanie dzieci to egoizm. Ziemia jest przeludniona, coraz więcej terenów będzie niezdatne do zamieszkania i raczej powinno się zachęcać ludzkość do ograniczenia prokreacji. Czy zastanawiacie się, na jaki świat sprowadzacie dzieci? Jak przyjdzie im żyć na umierającej planecie?” – tłumaczyła Jachira.

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!