Świat Wiadomości

ISIS nawołuje do zabijania niewinnych dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Islamska gazeta Rumiyah, będąca tubą propagandową tzw. Państwa Islamskiego, nawołuje do wojny cywilnej, poprzez rozczłonkowanie, rozrzucenie sił dżihadystów, krwawe ataki i wyczerpanie psychologiczne europejskich społeczeństw.

Najbardziej szokującym fragmentem wywodów gazety jest nawoływanie do porywania i masakry dzieci „niewiernych”. „Wyniszczymy niewiernych, albo umrzemy próbując wypełnić naszą misję” – nawołuje Rumiyah.

„Atakować kościoły, bo ataki przeciw ich kościołom są błogosławione przez Allacha. Umrzeć dokonując tych ataków jest aktem uroczystym, ponieważ Allach prowadzi nas tą drogą wiary. Zabijajcie wszystkich chrześcijan tam wszędzie gdzie się znajdują. Pojmujcie ich, oblegajcie ich i zabijajcie ich. Poczekajcie na odpowiedni moment, by ich bić, ale jeżeli wyznają żal, to ich wypuście, bo Allach jest miłosierny” – głosi islamska gazeta. Nakazuje też „zabijać dla obrony Allacha, ale oszczędzać tych, którzy wypowiedzą islamskie wyznanie wiary i przyjmą prawdziwą wiarę”.

Kolejnym atakiem ma być porywanie dzieci i ich zabijanie, „bo akcje fizyczne są środkiem osiągnięcia celu duchowego”- przekonuje islamistów Rumiyah. „Więzić ich, ale nie po to, by domagać się okupu, tylko by zabić. Kontynuujcie swoją misję do czasu gdy Allach was wezwie do siebie. Dzieci powinny być zabite przed przybyciem policji, jeżeli nie posiadacie broni palnej, to ogromna nagroda będzie dla tych, którzy masakrują niewierzących nożem. Wystarczy tylko trochę pomysłowości i podstawowego planu” – instruują dżihadyści.

Twierdzą, że „zakładnicy posłużą jako żywe tarcze i ich masakra będzie wzmagała strach w sercach niewierzących. Celem porwań jest reklama, która z nich wypływa. W pewnych przypadkach, celowym jest chwilowe utrzymanie zakładników przy życiu, dla poinformowania władzy i wytłumaczenia jej o co idzie gra w tej misji, że żołnierz Państwa Islamskiego jest gotowy do jej wypełnienia, bo celem jest sianie terroru”.

Źródło: pch24.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!