Europa Wiadomości

Irlandia: Amnesty International nakłania do zabijania dzieci (VIDEO)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Irlandzkie Amnesty International opublikowało na swoim YouTube film zatytułowany „25 uciążliwych rzeczy podczas ciąży”. Początkowo niewinnie nagranie szybko okazuje się obrzydliwą propagandą uderzającą w macierzyństwo i ukazującą aborcję jako „przywilej kobiety”. Wszystko na kilka dni przed zaplanowanym w tym kraju referendum w sprawie aborcji.

Na początku filmu łagodna melodia wprawia nas w przyjemny nastrój. Następnie widzimy tytuł: „25 uciążliwych rzeczy podczas ciąży”, po czym kilka Irlandek opowiada o nieprzyjemnych rzeczach związanych z macierzyństwem. Należą do nich: rozstępy, nadopiekuńczość innych, nadwaga, obcy dotykający brzucha czy… niemożność pomalowania paznokci u stóp.

W dalszej części filmu robi się mrocznie. Zachowanie dotychczasowego irlandzkiego prawa – mocno ograniczającego dzieciobójczą aborcję – ukazane zostało jako uderzenie w wolną wolę kobiet, działanie wyłącznie dla dobra lekarzy, a także zmuszanie do urodzenia niechcianego dziecka.

Według wypowiedzi jednej z aktorek, aborcję usprawiedliwia „brak gotowości do bycia matką”. A lekarze nawet jeżeli chcą, to nie mogą zrobić nic „dla dobra” kobiety. Ponadto w filmie winą za wyjazdy do Wielkiej Brytanii w celu dokonania aborcji obciąża się rząd.

Nie po raz pierwszy okazuje się jakie „wartości” prezentuje organizacja głosząca, że zajmuje się walką o prawa człowieka. Tak samo jak w sprawie Alfiego Evansa, Amnesty International opowiada się po stronie cywilizacji śmierci. W przypadku małego Brytyjczyka, polski oddział organizacji usprawiedliwiał niemożność zaangażowania się… brakiem dostępu do pełni danych. Brak danych nie przeszkadza jednak organizacji w opowiadaniu się po stronie ekologów czy – jak widzimy – aborcyjnego procederu.

 

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!