Europa Islam Wiadomości

Z okazji Ramadanu powstał spot, w którym… Donald Trump, Angela Merkel, Władimir Putin oraz Kim Dzong Un WSPÓLNIE ratują “uchodźców” (VIDEO)

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Aktorzy do złudzenia przypominający Putina, Trumpa i Kim Dzong Una wspólnie ubolewają nad losem pokrzywdzonych muzułmanów. Po chwili kobieta wyglądająca jak kanclerz Niemiec ratuje tonących uchodźców. Tak wygląda spot, który w zamyśle twórców ma być „promocją Ramadanu”.

Klip grupy medialnej „Zain” z Kuwejtu przedstawia historię chłopca, który śpiewa smutną piosenkę o dramatycznym losie muzułmanów.

W tle oglądamy przerażające sceny ludzi uciekających przed wojną, którzy próbują dostać się do Europy. Światowi politycy tacy jak Putin, Trump czy Kim Dzong Un opuszczają swoje gabinety i słuchają w pełnym skupieniu śpiewu chłopca, po czym idą na pomoc muzułmanom.

Na plaży czeka na uchodźców Emmanuel Macron oraz Angela Merkel, którzy wspólnie wyciągają uchodźców z wody. Merkel niesie małego chłopca. Spot można obejrzeć w mediach społecznościowych. Na Youtube jest bardzo popularny, obejrzało go już prawie 5 mln osób

Oryginalny artykuł: https://ndie.pl/angela-merkel-ratuje-tonacych-uchodzcow-tak-wyglada-spot-promujacy-ramadan/

Źródło: ndie.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!