Islam Świat Wiadomości

Irański duchowny przestrzega przed zażywaniem szczepionki Pfizera, gdyż powoduje ona “zarażenie się” homoseksualizmem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Irański duchowny reżimu w świętym mieście Kom wygłosił we wtorek homofobiczną tyradę przeciwko osobom zaszczepionym na COVID-19, twierdząc, że stają się gejami po otrzymaniu szczepionki” – podaje „The Jerusalem Post”.

Kuriozalne informacje na temat szczepionki przeciwko SARS CoV-2 szerzy w Iranie – według izraelskiego dziennika – Ajatollah Abbas Tabrizian.

„Nie zbliżajcie się do tych, którzy otrzymali szczepionkę COVID. Stali się homoseksualistami” – miał napisać duchowny w mediach społecznościowych, gdzie ma prawie 210 tys. obserwujących.

„Właściwie jego celem szerzenia bzdur jest próba wystraszenia ludzi przed zaszczepieniem, podczas gdy przywódca reżimu i inni urzędnicy otrzymali Pfizera i nie podają preparatu ludziom pod pretekstem, braku zaufania do Zachodu” – powiedziała w niedzielę „The Jerusalem Post” Sheina Vojoudi, irańska dysydentka, która uciekła z Islamskiej Republiki Iranu z powodu represji.

Szczepionki przygotowane w przyspieszonym trybie na całym świecie wybudzają sporo obaw i kontrowersji. Wątpliwości dotyczą jednak kwestii medycznych, ale widać, są i tacy, których mocno ponosi wyobraźnia.

Jedni sądzą, że w ampułkach kryją się legendarne czipy, a w Iranie duchowny uważa, że przyjęcie preparatu zmienia orientację seksualną.

Homoseksualiści w Iranie nie mają najlżejszego życia. „Reżim irański stracił 4000 do 6000 gejów i lesbijek od czasu rewolucji w Iranie w 1979 roku” według brytyjskich depesz WikiLeaks opublikowanych w 2008 roku.

Warto wziąść pod rozwagę…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!