Świat Wiadomości

Indie: Mężczyzna zamordował młodszą siostrę by móc ją złożyć w ofierze bogini wojny

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy przeczytać na portalu rmf24.pl mężczyzna w Indiach został zatrzymany przez policję po tym, jak zamordował 12-letnią siostrę. 28-latek twierdzi, że chciał ją złożyć w ofierze bogini wojny.

28-letni Subhonan Rana został za kaucją wypuszczony z więzienia, w którym znalazł się za rytualne morderstwo. Pod koniec grudnia wyszedł z domu razem ze swoją 12-letnią siostrą Janani. Dziewczynka nie wróciła potem do swojego miejsca zamieszkania.

Rodzina złożyła zawiadomienie o zaginięciu na komisariacie policji w stanie Orisa. Mieszkańcy wioski od początku podejrzewali jej 28-letniego brata. Funkcjonariusze zdecydowali się go przesłuchać. Mężczyzna przyznał się do zbrodni.

Po tym jak się przyznał, zatrzymaliśmy go i rozpoczęliśmy przeszukania lasu, gdzie znaleźliśmy bezgłowe ciało dziewczynki – powiedział Madkar Sandeep Sampat z lokalnej policji.

28-latek opowiedział funkcjonariuszom, że chciał dziewczynkę złożyć w ofierze hinduskiej bogini wojny Durga, by zyskać jej przychylność. Podobnej zbrodni dokonał w 2018 roku – wówczas razem z innym mężczyzną Rana zamordował 9-latka.

Autor : Adam Zygiel

Źródło: rmf24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!