Wiadomości

Imigrant z Afryki 107 razy był zatrzymywany przez niemiecką policję, nigdy nie został skazany

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Afrykański imigrant Bismark B. był 107 razy zatrzymywany przez niemiecką policję, ale nigdy nie został skazany – informuje berliński tabloid B.Z.

59-letni imigrant z Ghany zdawał się być zupełnie bezkarny. Sytuacja uległa zmianie, odkąd stał się agresywny i brutalny.

Mężczyzna wielokrotnie kradł artykuły żywnościowe w supermarkecie,

„Mężczyzna ten był stałym gościem … Przychodził od lat trzy lub cztery razy w tygodniu i kradł jedzenie” – mówi Martin K., pracownik supermarketu.

„Ignorował zakazy, opowiadał, że jest właścicielem firmy. Zabierał, co chciał. Wybierał zawsze drogie artykuły, markowe. Wszystko zapisywał w książce, którą przyniósł ze sobą” – kontynuuje Martin K.

Postępowania karne przeciwko niemu zawsze były umarzane z powodu diagnoz psychologicznych, takich jak schizofrenia paranoidalna.

Ale w ubiegłym roku Bismark B. stał się brutalny.

„Nagle kopnął mnie nogą w klatkę piersiową. Gdyby nie pomógł mi klient, stał za mną, zostałbym pobity. Groził, że mnie zabije” – mówi pracownica supermarketu.

Na szczęście kobiecie pomogła jej koleżanka.

„Chciałem go wyrzucić, jak zawsze. Wtedy zobaczyłem nóż … Nigdy nie był tak agresywny” – mówi jej kolega, Andreas H.

Ale po aresztowaniu imigrant znów został zwolniony. Ale kolejna sprawa była jeszcze poważniejsza, jako że groził zabiciem pracownika handlarzowi narkotyków. trzymając tasak do mięsa.

W zeszły wtorek rozpoczęła się sprawa przeciwko Bismarkowi B. Psychiatrzy mają zdecydować, czy nie jest on niebezpieczny dla społeczeństwa.

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!