Europa Polska Wiadomości

Imigranci molestowali dziewczynki blisko polskiej granicy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal dzienniknarodowy.plzterech mężczyzn określonych przez “Sächsische Zeitung” jako wyglądających na Arabów zostało wczoraj rano przyłapanych na molestowaniu seksualnym dwóch dziewczynek w rejonie pasażu handlowego Straßburg-Passage (to zaledwie nieco ponad 1 km od terytorium Polski – przyp.red.). Zajście zauważył mężczyzna, który zainterweniował i umożliwił dziewczynkom bezpieczne oddalenie się. Jeden z Arabów groził mu jednak nożem. Policja wszczęła w tej sprawie dochodzenie

Latem w zeszłym roku Siegfried Deinege – burmistrz Görlitz oficjalnie ostrzegał kobiety, aby same nie wychodziły z domu, bez osób towarzyszących na miasto. Wcześniej, w maju dwaj azylanci z Syrii (w wieku 18 i 21 lat) napadli na naszego rodaka. Jeden z napastników przy użyciu specjalnie zaprojektowanego sygnetu – który może zostać użyty jako broń – dokonał głębokiego cięcia na szyi Polaka. Jest to biżuteria zaprojektowana w ten sposób, że na ręce wygląda jak zwykły sygnet. Jednak od spodu obręczy znajduje się ostry jak brzytwa zadzior, czasami nawet długości 5 mm, który jest wykonany z wolframu lub tytanu.

Lokalne media z położonego po naszej stronie granicy Zgorzelca raportują regularnie, że migranci urządzają sobie dość często wycieczki do polskiego miasta.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!