Felietony

Ich demokracja

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

 

Pokażcie powyższy film  tym, którzy przywarli do ekranów swoich telewizorów i nie widzą/słyszą nic więcej, oprócz kłamliwej narracji TVN. Pokażcie jak traktowano ludzi pod rządami Platformy Obywatelskiej. Śmieszne jest, to że ci którzy do niedawna siedzieli cicho w swoich fotelach, teraz nagle są oburzeni na sytuację w Państwie. My, mamy powody aby krytykować PiS, ale na pewno nie są to tak infantylne kwestie o których najczęściej mówią tzw. oburzeni.

Gdzie byliście kiedy pałowano młodych patriotów, urządzano prowokacje, kradziono pieniądze z OFE, rozbijano Polskie stocznie? Gdzie byliście kiedy podnoszono podatki? Gdzie byliście kiedy funkcjonariusze  CBŚP bez powodu wchodzili do mieszkań młodych patriotów? A, może protestowaliście przeciwko rządowi po ujawnieniu nagrań z afery taśmowej? Nie? To może pisaliście pełne oburzenie komentarze o aferze AMBER GOLD?  Też nie?

A! To zapewne opowiadaliście znajomym o przekrętach przy przetargach publicznych! Pudło? Broniliście redakcji WPROST? NIE???

To gdzie wy do cholery byliście?

No tak, w domu, przed TVNowskim bożkiem, a tam przecież nie mówili o takich pierdołach.

Wesoły Trefniś.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!