Polska Wiadomości

Homoseksualista wybierze się na Marsz Niepodległości na przekór Trzaskowskiemu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal emdianarodwoe.com Kamil Starczyk, który zasłynął w mediach społecznościowych jako homoseksualista krytykujący zachowanie aktywistów LGBT, odniósł się do wypowiedzi prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego na temat tegorocznego “Marszu Niepodległości”. – 1 listopada będę z rodziną, przyjaciółmi i chłopakiem na #MarszNiepodległości2021. Bez względu na to czy się panu to podoba czy nie, Prezydencie Trzaskowski – napisał w twitterowym wpisie.

Starczyk przedstawia się jako się jako „normalny homoseksualista”. Swoje profile w mediach społecznościowych opatrzył mottem: „W Polsce nie powinno być miejsca ani na homofobię, ani na agresję aktywistów #LGBT”. Już wcześniej jego wypowiedzi spotykały się z zainteresowaniem medialnym.

LGBT okazało się podłe, destrukcyjne, chore z nienawiści i nie chce mieć z tym nic wspólnego (…) Przez całe życie nikt nie sprawił mi tylu przykrości, nie próbował tak poniżyć, upodlić, zniszczyć, jak dziś ludzie z tęczą w profilach – bo nie zgadzam się na agresję aktywistów (…) Nawet z największym homofobem udawało mi się nawiązać dialog – z nimi to niewykonalne, nie chcą – napisał w sierpniu ubiegłego roku.

Jego wpis opisały m.in. serwis Tvp.info, Wpolityce.pl i Dorzeczy.pl.

Pod koniec września tego roku jego wypowiedzi w mediach społecznościowych zostały wytknięte w kontekście jego pracy w portalu Wirtualna Polska. Niedługo później redakcja poinformowała, że umowa ze Starczykiem została rozwiązana.

Dzisiaj aktywista postanowił odnieść się do słów prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który uważa, że tegoroczny Marsz Niepodległości nie powinien się odbyć.

Na jego słowa zwrócił już uwagę m.in. poseł PiS Paweł Lisiecki.

Wygląda na to, że są osoby homoseksualne, które bardziej wolą chodzić na Marsz Niepodległości niż na Paradę Równości, gdzie chodzą aktywiści Ruchu LGBT, którzy uzurpują sobie prawo do reprezentowania wszystkich osób homoseksualnych – napisał polityk.

Autor: Paweł Kubala

Co wy na to?

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!