Wiadomości

Homoseksualiści promują cywilizację śmierci i chcą Biedronia na prezydenta

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Matki wszystko mają rodzić, nawet gdy się nie chcą zgodzić. Na in vitro mają bana, bo to dziecko jest szatana” – głoszą słowa piosenki promującej prezydenta Słupska Roberta Biedronia. Utwór zamieszczono na YouTubie.

Utwór o nazwie „Dobra Zmiano – Dziękujemy!”, nagrany przez homoseksualny duet Jakub & Dawid ma wyrażać poparcie dla aspiracji politycznych prezydenta Słupska Roberta Biedronia. Wykonawcy koncentrują się jednak na krytyce rządzącej aktualnie ekipy. Sposób formułowania tej oceny może budzić kontrowersje.

W tekście piosenki zwraca uwagę kilka wątków. Utwór zaczyna się od słów: „Nawet piwo nam nad Wisłą nie smakuje, gdy po uszy zanurzamy się w komunie”. Bredzą oni o rzekomym promowaniu fundamentalizmu religijnego: „Konstytucję wymieniacie nam na Biblię, demokrację na smoleńską swą religię”.

Autorzy piosenki, którzy ewidentnie nienawidzą ludzi, pośród których przyszło im żyć i którzy wierzą, że Biedroń byłby prezydentem takich właśnie osobników jak oni, równocześnie promują cywilizację śmierci:

„Matki wszystko mają rodzić, nawet gdy się nie chcą zgodzić, na in vitro mają bana, bo to dziecko jest szatana”.

W innych wersach utworu, z którego przebija wyraźna niechęć do wszystkich, którzy nie są homoseksualistami, a w szczególności do chrześcijan, Jakub & Dawid bredzą o przyzwoleniu władz na obecność swastyki na ulicach.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!