Wiadomości

Hajlujący operator telewizyjny stacji TVN na “urodzinach Hitlera”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Portal wPolityce.pl dotarł do szokujących zdjęć, na których dziennikarz TVN, który uczestniczył w prowokacji dziennikarskiej na słynnych „urodzinach Hitlera”.

Na zdjęciach, które opublikował dziś portal wPolityce, widnieje Piotr Wacowski – operator telewizyjny, który wspólnie z Anną Sobolewską uczestniczył i nagrał neonazistowską maskaradę w lesie pod Wodzisławiem Śląskim. Z informacji portalu wynika, że to sam Wacowski nalegał, by jeden z uczestników uwiecznił go przy portrecie Adolfa Hitlera i swastykach i nikt z uczestników imprezy nie nalegał, by Wacowski pozował do zdjęcia przy wizerunku zbrodniarza. Miała to być inicjatywa samego operatora TVN.

Zdjęcia zostały wykonane o zmroku, już po zarejestrowaniu przez ukryte kamery „oficjalnej” części „obchodów”. Z zeznań jednego z uczestników imprezy wynika, ze Piotr Wacowski miał rozmawiać z nim o sprawach politycznych i światopoglądowych. Przesłuchiwany przez prokuraturę neonazista miał też zeznać, że Wacowski nakłaniał go do działań niezgodnych z prawem w stosunku do emigrantów. Miejmy nadzieję, że to tylko konfabulacja zatrzymanego i skazanego już w tej sprawie przestępcy.

Więcej:
https://wpolityce.pl/polityka/421308-tylko-u-nas-zdjecia-dziennikarza-tvn-z-urodzin-hitlera?fbclid=IwAR0RI_AVb06z5fCoNEp1O-7CSKlyEqyDiIQpZkaMw5ffXHIBFQ8Y5mx67dU

Warto przypomnieć, że – jak wynika z zeznań Mateusza S. i co znajduje potwierdzenie w szeregu innych dowodów i poszlak – „urodziny Hitlera”, w których brała udział kilkuosobowa grupka, w tym pracownicy TVN, były sowicie opłaconą ustawką:

„Urodziny Hitlera” były wyreżyserowaną i dobrze opłaconą ustawką?

Istnieje szereg dowodów potwierdzających, iż „urodziny Hitlera” były ustawką

Już po ujawnieniu szokujących informacji na temat okoliczności powstawania „reportażu”, który nawet i bez tychże ustaleń winien być uznany za szczytowy przejaw manipulacji, odbił się szerokim echem w świecie, stając się narzędziem do opluwania Polski jako „siedliska nazizmu”, jego autorzy otrzymali nagrodę Radia ZET:

Warto też przypomnieć, kim jest Bertold Kittel, który stał za tym „dziełem”:

Kim jest Bertold Kittel, którego reportaż zainicjował ostatnią kampanię, jak to w Polsce „odradza się nazizm”?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!