Europa Islam Wiadomości

Grecja: Turysta z Czech nagrał imigrantów symulujących topienie się…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal ndie.pl czeski turysta na Krecie uchwycił pozorowane sceny topienia się przed kamerami telewizyjnymi. Imigranci mają szanse zakwalifikować się do programu Mam talent.

Telewizje z całej Europy potrzebują dobrych materiałów do swoich propagandowych reportaży, portale informacyjne robią co mogą, aby wykadrować tak zdjęcia, aby wyglądało, że do Europy przybywają na pontonach tylko kobiety z dziećmi. Taka praca wymaga dużej kreatywności, tym razem uchwycił ją czeski turysta na Krecie.

Na nagraniu wideo widać kilka muzułmanek w hidżabach kilka metrów od plaży, które udają topielców, reszta udaje, że idzie im z pomocą. Troszkę dalej pomiędzy restauracjami ukrywa się reżyserka z operatorem kamery i kilkoma osobami z ekipy.

Z gestykulacji wynika, że wydają instrukcje jak muzułmanki powinny udawać topielców, aby wyglądało to bardziej realistycznie.

Być może kiedyś w ramach tolerancji i równouprawnienia będzie wręczana specjalna nagroda aktorska dla imigrantów? Jeszcze wszystko przed nami…

Nagranie dostępne jest na stronie: https://ndie.pl/czeski-turysta-nagral-imigrantow-ktorzy-udaja-topielcow-przed-kamerami-telewizyjnymi-wideo/

Źródło: ndie.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!