Polska Sports Wiadomości

Adam Nawałka odrzucił propozycję objęcia funkcji trenera Legii Warszawa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal nczas.com powszechnie uważano, że Adam Nawałka zostanie trenerem Legii. Tak jednak się nie stało, a teraz wiemy dlaczego.

Adam Nawałka kilkakrotnie widziany był na terenie Legii. Prezes Dariusz Mioduski podobno niezmiernie ceni Nawałkę za jego kulturę osobistą, elegancje, wiedzę, styl pracy i umiejętności trenerskie.

Jednakże z napływających informacji wiadomo, że panowie nie dogadali się i prawdopodobne przyczyną nie jest fakt, że Nawałka nie chciał podejmować nowej pracy z marszu i chciał odpocząć.

Trener Nawałka liczy na dobry kontrakt w którymś z zagranicznych klubów. Niestety, ale katastrofalny występ reprezentacji Polski na mistrzostwach świata mocno ograniczył jego szanse i tak naprawdę w tej chwili trudno liczyć, że pracę zaoferował mu nawet średniej klasy klub piłkarski.

Niemniej ex-selekcjoner nadal liczy na zagraniczny kontrakt z wynagrodzeniem większym, niż może mu zaoferować Legia.

Czy to oznacza, że Nawałka już nie będzie trenował Legii w przyszłości? Tego nie wiadomo. Dogadanie się jest zawsze wypadkową dwóch sił. Legia na razie nie ma trenera, a Nawałka na razie nie ma zagranicznego kontraktu.

Jeśli sytuacja związana z Nawałką będzie się przedłużała, to zapewne wymagania p. Adama zostaną przez niego zredukowane zarówno w kwestii wynagrodzenia, jak i innych dodatkowych warunków. Wtedy jeśli Legia bezie miała kolejny vacat to strony wrócą do rozmowy.

Co o tym sądzicie? Piszcie w w komentarzach.

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!