Europa Świat Wiadomości

George Clooney w obawie przed imigrantami ucieka razem z rodziną z Europy do USA

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal newsbook.pl ze względu na otwarte granice  w Europie i zagrożenie terroryzmem,  George Clooney przenosi dla bezpieczeństwa swoją rodzinę do Ameryki nielubianego przez niego Trumpa.

Hollywoodzka para  George i Amal Clooney postanowili opuścić   swoją posiadłości w Wielkiej Brytanii.

Laureat Oscara i jego żona- międzynarodowy prawnik specjalizująca się w  prawach człowieka, zdecydowali, że znacznie bezpieczniej – ze względu na zwiększoną  aktywność terrorystyczną  w Europie – jest w Stanach Zjednoczonych.

Doszli zatem  do wniosku, że ich dom w Kalifornii będzie najbezpieczniejszym miejscem. Clooney jest przekonany, że Amal i ich bliźniaki nie są bezpieczni w angielskiej, wiejskiej posiadłości. I jest zdeterminowany, aby przenieść się ze swoją rodziną do Los Angeles.

Aktor miał już wcześniej problemy z  posiadłością we Włoszech nad jeziorem Como, gdzie od niedawna stacjonuje obóz uchodźców, a imigranci z Afryki  otaczali dosłownie jego posesję.

Clooney nie miał ochoty wydawać majątku na kolejne płoty i mury. Jego willa z trzydziestoma pokojami stoi teraz pusta.

Popularny aktor zawsze był zdeklarowanym krytykiem obecnego prezydenta USA. W wywiadzie z marca 2016 roku, nazwał go „ksenofobicznym faszystą” i „oportunistą”.  Stosunek Trumpa do migrantów określał zaś jako  „idiotyczny” i „nietolerancyjny”. Teraz jednak ucieka pod skrzydła tego „nietolerancyjnego ksenofoba”  i przyznaje, że Stany Zjednoczone są najbezpieczniejszym miejscem do życia dla jego rodziny.

Źródło: newsbook.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!