Polska Wiadomości

Gazeta Wyborcza znowu sama się ośmiesza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Fabryka kłamstwa nigdy nie przestanie nas zadziwiać. Otóż dziennikarka GW Aleksandra Zawadzka przeprowadziła wywiad z polską parą, która czuje się tak źle w Polsce, że postanowiła wyjechać do Berlina by tam w końcu zakosztować “wolności”. Sam wywiad stał się już przedmiotem kpin internautów.

Jechaliśmy z koleżanką na weekend do Berlina. Siedziała cicho z tyłu i nagle wypaliła: „Wiecie, że przez trzy dni będziemy wolni?. Łzy napłynęły mi do oczu” – czytamy “wstrząsającą” relację Dagny i Patryka.

W Patryku chęć wyjazdu narastała już od dłuższego czasu. Jak tłumaczy, w pewnym momencie coś pękło. Obudził się i  powiedział: “nie, k**rwa, dość”!

Patrykowi przeszkadza głównie brak ścieżek rowerowych. Dagna z kolei ma żal o to, że dostaje mandat, gdy przechodzi na czerwonym świetle. Dziewczyna nie widzi także sensu w płaceniu podatków.

Dagna czuje się osaczona. Opowiedziała dziennikarce Wyborczej o niemiłej sytuacji, jaka spotkała ją w tramwaju.

“Jadę do pracy i czuję, że cały tramwaj się na mnie gapi. Wyjmuję słuchawki z uszu, a tam staruszka drze się na całe gardło, że obrzydliwie wyglądam” – powiedziała.

Źródło: prostozmostu.pl

 

 

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!