Wiadomości

Frustracja w szeregach Kamratów. Oczekują założenia partii

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wojciech Olszański został ostatnio ponownie osadzony w areszcie. To jak się okazuje komplikuje powstanie tzw. Partii Kamrackiej. Członkowie tego ruchu podkreślają na swoich forach mocne niezadowolenie – czytamy na portalu Mediów Narodowych.

W mediach społecznościowych opublikowano wpisy niezadowolonych “kamratów”, czyli zwolenników Wojciecha Olszańskiego z faktu, że ich partia nadal nie została zarejestrowana. Jak się okazuje, odpowiednie wnioski nie zostały nawet złożone do sądu.

Użytkownik Twittera Paweł Kukowski dotarł do wewnętrznych rozmów zwolenników Olszańskiego. Podpisany jako “generał” Witold Sadowski w mocnych słowach atakuje jedną z ważniejszych osób w całym tym ruchu Bożenę Tomaszewską pytając się o sprawę partii.

“Ja się pytam, gdzie jest nasza partia polityczna, którą mieliśmy założyć, bo coś nam tu nie pasuje. Ten sam numer co z Bustowskim” – napisał Witold Sadowski. Następnie zasugerował on, że władze tego ruchu okłamują swoich zwolenników.

“Kłamstwo goni kłamstwo. Nie ma żadnej partii politycznej, nawet papierów nie złożyli do sądów. Wkrótce to trzeba będzie wyjaśnić publicznie, a wiem co mówię. Znam ich wszystkich osobiście. Mam już dość bla bla car, jak najtaniej do celu bez celu” – dodał mężczyzna.

/medianorowe.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!