Wiadomości

Francuska firma kurierska nie będzie dostarczać paczek na przedmieścia Paryża: to zbyt niebezpieczne

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Francuska firma kurierska Chronopost ogłosiła, że nie będzie dostarczać paczek do zdominowanej przez imigrantów dzielnicy Seine-Saint-Denis, na przedmieściach Paryża, ponieważ jest to zbyt niebezpieczne.

Firma ogłosiła to w zeszłym tygodniu, mówiąc, że mieszkańcy tej paryskiej dzielnicy będą zmuszeni udać się do miejsca, gdzie znajduje się samochód dostawczy, aby dostać swoje paczki. W komunikacie stwierdzono, że ryzyko, na jakie narażeni są kierowcy, którzy dostarczali przesyłki, jest po prostu zbyt wysokie na terenie, który został określony jako strefa no-go.

Chociaż Chronopost już od zeszłego roku odmawia dostarczania przesyłek do niektórych miejsc, uznanych za zbyt niebezpieczne, to po raz pierwszy cała dzielnica została uznana za niedostępną.

W ubiegłym roku 51 kierowców firmy zostało zaatakowanych podczas pracy. Liczba brutalnych napadów w regionie Île-de-France, w których znajduje się Seine-Saint-Denis, wzrosła o 40% w ciągu ostatnich dwóch lat. W całej Francji liczba ta wzrosła o 60 procent.

/breitbart.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!