Islam Świat Wiadomości

FBI wykryło, że lewactwo z USA utrzymuje kontakty z Państwem Islamskim

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

FBI prowadzi śledztwo w sprawie kontaktów i współpracy amerykańskich lewaków z przedstawicielami terrorystycznych muzułmańskich organizacji ISIS i Al Kaidy. Sprawę ujawnił Edward Klein, były redaktor naczelny New York Times magazine.

Do spotkań miało dojść m. in. w trakcie szczytu G20, który odbył się w lipcu w niemieckim Hamburgu.

FBI odkryło spotkania lewaków z islamistycznymi terrorystami, gdy agenci Biura infiltrujący skrajne lewackie bojówki pojechali do Niemiec za członkami Antify, którzy chcieli wziąć udział w zamieszkach w Hamburgu.

Amerykańscy anarchiści brali udział w krwawych rozruchach podczas, których rannych zostało ponad 500 niemieckich policjantów. To nie był jednak jedyny cel ich wyjazdu. Jak się okazuje, doszło też do spotkań z co najmniej trzema wysoko postawionymi przedstawicielami Al Kaidy i ISIS.

Klein ujawnił fragmenty raportu FBI dotyczącego coraz silniejszych powiązań pomiędzy grupami islamskich i lewackich ekstremistów.

„Agenci zajmujący się ochroną szczytu G20 pozyskali informacje od miejscowych służb wywiadowczych, iż do Hamburga przyjechała duża grupa bojówkarzy z amerykańskich skrajnych anarchistycznych organizacji” – podaje w raporcie FBI. „Brali oni udział w krwawych zamieszkach wywołanych w mieście.”

„Są także dowody na spotkania tych osobników z przedstawicielami ISIS. Istnieje pilna potrzeba poddania ich pełnej obserwacji” – pisze w raporcie Biuro.

Źródło: wolnosc24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!