Wiadomości

Eliza Michalik kompletnie oszalała? – “Kościół zabija ludzi. Kościół zabija i gwałci”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kolejne wypowiedzi Elizy Michalik zdają się wskazywać, że ma ona poważny problem. W zasadzie nie nadają się one do komentowania, a raczej wskazują, że jej stan jest naprawdę poważny.

– Kościół zabija ludzi. Kościół zabija i gwałci. Kościół polski jako już jeden z nielicznych na świecie ma nierozwiązane afery pedofilskie. Od dwóch tygodni nie ma dnia, żebym nie otworzyła gazety i nie przeczytała, że ksiądz kogoś zgwałcił. Księża zabijają ludzi. Gwałcą dzieci i zabijają ludzi, zabijają dzieci. Niszczą ludziom życie, robią to też w sensie psychicznym. Są pełni pogardy do ofiar – wyrzucała się z siebie Michalik.

Tym razem postanowiła odnieść się do ustawy chroniącej życie dziecka od momentu poczęcia. Dziennikarka Superstacji stweirdziła, że to, co się dzieje, to niewolnictwo i złamanie prawa międzynarodowego, a „kobiety sprowadza się do roli inkubatorów i seksualnych niewolnic.

– Wkurzyłam się, jestem zła, jestem wściekła. Nie interesują mnie poglądy Kai Godek. Chodzi o to, że oni zmuszają nas do tych poglądów. Wyobraźmy sobie, że dowiaduję się dzisiaj, że jestem w drugim miesiącu ciąży z czymś, co nigdy nie będzie dzieckiem, z jakimś potworkiem. PiS mi każe urodzić to coś? Prawo międzynarodowe uznaje coś takiego za tortury – plotła Michalik.

– Dla mnie to jest niewyobrażalne, nigdy tego nie zaakceptuję. Mam nadzieję, że wyciągniemy tego Piotrowicza i tą resztę z Sejmu za uszy, jeśli będzie trzeba, i wywieziemy na taczkach – wściekała się, dodając, że dałaby posłowi Stanisławowi Piotrowiczowi w twarz tak mocno, że zostałaby mu czerwona pręga, która nie zniknęłaby przez miesiąc, za co z chęcią dałaby się wsadzić do aresztu.

Odnosząc się do Kościoła, z dramatyzmem stwierdziła, że zawiodła się i nigdy nie spodziewała się tego, co się dzieje.

Kościół mnie zawiódł. Nigdy się po nim wiele nie spodziewałam, ale myślałam, że jednak w obliczu jawnej podłości, próby czynienia z drugiego człowieka niewolnika, to Kościół powie „Stop. Braliśmy działki w ramach rządowo-kościelnej komisji majątkowej, nachapaliśmy ileś tam miliardów, próbujemy wprowadzić prawo religijne, mamy porażkę ewangelizacyjną — plotła.

Z każdą chwilą się przy tym rozkręcała:

– Kościół zabija ludzi. Kościół zabija i gwałci. Kościół polski jako już jeden z nielicznych na świecie ma nierozwiązane afery pedofilskie. Od dwóch tygodni nie ma dnia, żebym nie otworzyła gazety i nie przeczytała, że ksiądz kogoś zgwałcił. Księża zabijają ludzi. Gwałcą dzieci i zabijają ludzi, zabijają dzieci. Niszczą ludziom życie, robią to też w sensie psychicznym. Są pełni pogardy do ofiar – bredziła…

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!