Wiadomości

Dziennikarze TVP3 zostali zaatakowani przez pijanego mężczyznę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dziennikarze wrocławskiego oddziału TVP robili materiał na temat Parku Klecińskiego i planów jego rozbudowy. Gdy nagle podszedł do nich pijany mężczyzna i zaatakował.

Operator kamery TVP ma rozbity nos. Sprawca został ujęty i trafił do policyjnego aresztu. Napastnikowi nie można było postawić zarzutów, bo był kompletnie pijany.

Dziennikarze TVP złożyli już zeznania w tej sprawie.

– Sprawca pobicia dziennikarzy został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Do tej pory nie postawiono mu żadnych zarzutów, ponieważ mężczyzna jest kompletnie pijany. Ofiary ataku zostały opatrzone na miejscu zdarzenia. Ich rany nie były na tyle poważne, by musieli zostać przewiezieni do szpitala. Jeden z poszkodowanych ma rozbity nos, dwie są poturbowane. Dziennikarze złożyli już zeznania – poinformował Fakt24.pl oficer prasowy policji.

Okazuje się, że sprawca nie przybył na miejsce sam. Razem z nim przebywało tam kliku innych mężczyzn.

– Potwierdzam, że napastnik przebywał w kilkuosobowej grupie mężczyzn, ale ostatecznie na dziennikarzy i osoby, z którymi przeprowadzali wywiad, rzucił się w pojedynkę. Pozostałe osoby nie brały udziału w bójce i nikt z nich nie usłyszy żadnych zarzutów – dodał.

/wpolityce.pl, fakt24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!