Wiadomości

Dwie kobiety zostały oskarżone o werbalną napaść na faceta, który twierdzi, że jest kobietą i postanowił skorzystać z damskiej ubikacji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dwie kobiety oskarżono o to, że w zeszłym miesiącu napadły na 29-letnią osobę transpłciową w toalecie w popularnym barze w Glenwood South, w Północnej Karolinie.

Jak podali śledczy, ofiara znajdowała się w damskiej toalecie w Milk Barze w dniu 9 grudnia, kiedy to została zaatakowana przez dwie kobiety. 38-letnia Amber Harrell i 31-letnia Jessica Fowler zostały postawione w stan oskarżenia w związku z incydentem

Harrell, która została aresztowany w weekend, wyszła z aresztu we wtorek po wpłaceniu kaucji w wysokości 50.000 $. Fowler została zwolniona za kaucją w wysokości 30.000 $.

Kobiety zostały oskarżone o napaść werbalną i naruszenie nietykalności cielesnej, poprzez dotykanie faceta, który uważa się za kobietę i który w związku z tym postanowił skorzystać z damskiej toalety. Tam doszło do awantury, która następnie przeniosła się do baru.

– Jedna z kobiet wciąż mnie dotyka i nie pozwalała odejść. Prosiłam ją wiele razy, barman widział, że czuję się wyraźnie nieswojo – powiedziała osoba transpłciowa dyspozytorowi, dzwoniąc na telefon alarmowy policji.

/wral.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!