Polska Świat Wiadomości

Dominik Tarczyński jest chwalony przez popularnego imama

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal ncza.comajpopularniejszy Imam świata – Saikh Mohammad Tawhidi – który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, tym razem odniósł się do spraw polskich, a konkretnie do posła Prawa i Sprawiedliwości Dominika Tarczyńskiego. Poparł on jego wypowiedź dotyczącą budowania meczetów. Może gdyby znał wszystkie wypowiedzi tego polityka, zmieniłby o nim zdanie…

Imam Tawhidi swoją popularność zawdzięcza krytycznemu spojrzeniu na radykalny islam. „Mamy ogromną liczbę młodych ludzi, którzy są zradykalizowani (…) To dzieje się ze względu na książki, które mamy – Islamskich ksiąg, które czytamy (…) One sprawiają, że młodzi ludzie wierzą, że jeśli wyjdziesz z domu i zabijesz niewiernych, trafisz do raju” – mówił blisko rok temu w australijskiej telewizji.

Od tamtego czasu na jego profilach w sieci można znaleźć takie wpisy: „2 dziewice w raju, winogrona zwisające z gałęzi powyżej ust, rzeki alkoholu, prorok Mahomet zstępujący na Ziemię podczas gdy Allah zstępuje na ziemię na ośle… Wszystko to mity wytworzone, by zapełnić umysły upadłego intelektualnie społeczeństwa. Dorośnijcie, proszę”.

Tym razem na jego koncie na Twitterze pojawiło się zdjęcie Dominika Tarczyńskiego z pochwalnym komentarzem. „Pochodząc ze środowiska opanowanego przez ekstremistów, szanuję polityków, którzy kochają swój kraj i walczą o swoją kulturę/tradycję” – napisał Tawhidi. To odniesienie do słów Tarczyńskiego, który powiedział, że zgodzi się na meczet w Polsce, jeżeli Arabia Saudyjska zgodzi się na kościół w swoim kraju.

I co wy na to?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!