Wiadomości

Doda zatrzymana pod zarzutem współpracy z gangsterami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Znana piosenkarka Dorota R. ma usłyszeć zarzuty w śledztwie dotyczącym m.in. stosowania gróźb w stosunku do jej byłego partnera Emila H. Informację o zatrzymaniu potwierdził rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Łukasz Łapczyński.

Zatrzymanie nastąpiło na polecenie stołecznej prokuratury. Potwierdził je rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Łukasz Łapczyński. 

– Dzisiaj z udziałem Doroty R. będą wykonane czynności związane z ogłoszeniem zarzutów – poinformował rzecznik. Dodał, że chodzi o sprawę przeciwko m.in. Emilowi S. i Jackowi M. podejrzanych o nakłaniania innych, ustalonych w sprawie osób do zmuszania Emila H. do określonego zachowania poprzez groźby. 

W marcu tego roku „Gazeta Finansowa” pisała o współpracy obecnego chłopaka piosenkarki Emila S. z „gangsterami, którzy mieli nakłaniać jej byłego partnera, Emila H., do wpłaty miliona złotych zadośćuczynienia na jej rzecz”. 

Kom. Robert Szumiata z komendy rejonowej policji w Warszawie poinformował, że piosenkarka została zatrzymana w swoim miejscu zamieszkania i zostanie przewieziona do prokuratury ok. godziny 11.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!